Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 540 Ürünler.
CE FDA Tıbbi Plastik Kutu Takımı Aracı Plastik Taşıma Depolama Alet Çantası 358x284x168mm
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Tip: | Kutu |
| Renk: | Siyah |
Bilek Tetiği Başparmak Toe Parmak Ateli Brace Esnek Sabit İlk Yardım Bandajını Destekler
| Dezenfeksiyon Tipi: | Evde Bakım Tıbbi Malzemeler |
|---|---|
| Özellikleri: | destek, Tıbbi Polimer Malzemeler ve Ürünler |
| Boy: | S,M,L |
İlk yardım malzemeleri üç yaylı tıbbi drenaj cihazı
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 32x20x27cm, 32x20x27cm |
| Stoklamak: | Evet |
8 Galon Acil Göz Yıkama Duş İstasyonu Kit Ekipmanları Evde Bakım Tıbbi Malzeme Cihazları
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | Hiçbiri |
| Satış Sonrası Hizmet: | İade ve Değiştirme |
Popular Design Medical Patient Transport Emergency Transfer Vehicle Moveable Stretcher Rolls Stretcher Trolley Bed
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Top Fashion Wheels Beds Medical Patient Transport Emergency Transfer Vehicle Stretcher Trolley
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
SL-L40 Taktiksel Savaş Kombine Kamuflaj Sırt Çantası Dış Çanta
| Dezenfekte Türü: | OZON |
|---|---|
| Özellikler: | Cerrahi aletlerin temeli |
| Boyut: | 45*23*25cm |
Popular Design Begrit Stick Multifunction Telescopic Folding Walking Aid Cane Floding Cane with Seat Cane Seat for Seniority
| Marka: | daha güvenli hayat |
|---|---|
| Malzeme: | Kauçuk, Alüminyum |
| Boyut: | 85,85*29,97*3,81cm |
Factory Wholesale Telescopic Cane Begrit Sticks Multifunction Folding Walking Aid Cane
| Marka: | daha güvenli hayat |
|---|---|
| Malzeme: | Eloksallı alüminyum mil, Kauçuk Uç |
| Boyut: | 25*20*15CM |
High quality neck support hypertrax cervical traction device equipment
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |

