Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 540 Ürünler.
Cpr Yüz Maskesi Tek Yönlü Valf Tek Kullanımlık İlk Yardım Eğitimi Anahtarlık Kapak Rulosunu Kullanır
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
CPR manken yüz kalkanları ilk yardım eğitimi CPR maskesi tek yönlü değer yüz kalkan
| türü: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Kılavuz |
Özel Kızıl Haç Cep Cpr Maske Eldivenli Anahtarlık İlk Yardım Yüz Kalkanı Çanta Çantası
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
Acil Yara Pansuman Bandajı Göğüs Contası Bacalı IFAK Malzemeleri Penetran 15cm
| Dezenfeksiyon Tipi: | Numara |
|---|---|
| Özellikleri: | pansuman |
| Boy: | 15cm |
Elektrik Gücü Kaynağı IV Eğitim Kitsesi İğnelerle Flebotomi Uygulama Kitsesi Venipuncture
| Türü: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Araç sınıflandırması: | Sınıf I |
| Güç Kaynağı: | Elektrik |
Travma Askeri Acil Tıbbi Kit Ordu SOS Taşınabilir Çanta Seyahat Kamp Dişli Araçları
| Ürün adı: | Acil Hayatta Kalma Alet Seti |
|---|---|
| Malzeme: | Naylon torba |
| Renk: | çoklu renk seçenekleri |
Kırmızı Takım Acil Kurtarma Çantası, Arabanın Geniş Kemeri ve Birkaç Çanta
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | Hiçbiri |
| Satış sonrası hizmet: | İade ve Değiştirme |
Taşınabilir Cep Dışarıda Profesyonel Yürüyüş Hayatta Kalma Kütesi
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| özellikler: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boyut: | 13*6*22cm |
Newbron Tırnak Trimmer Saç fırçası termometre seti için toptan taşınabilir EVA bebek bakım seti
| Ürün adı: | EVA Ambalaj Bebek Bakım Seti |
|---|---|
| Malzeme: | 800D Naylon+EVA |
| Boyut: | 21*13*6cm |
Yangına karşı battaniye kaynak Ateş geçirmez Yangına dayanıklı acil durum battaniyesi 1M*1M
| Ürün Adı: | acil yangın battaniyesi |
|---|---|
| Boyut: | 1m * 1m |
| Adedi: | 100 adet. |

