Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 540 Ürünler.
Diagnostic pen light with tongue depressor holder
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | ücretsiz yedek parça |
Venom Extractor Kit, yılan ısırığı koruyucusu Extractor vakum pompası kiti
| yılan ısırığı koruyucusu: | vakum çıkarıcı |
|---|---|
| Malzeme: | PP,ABS |
| Boyut: | 15,2*5,8*2,6 cm |
Factory Direct Sale Medication Plastic Storage Container Box Portable Medic Medical Drying Cabinet
| Marka: | daha güvenli hayat |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Malzeme: | PP |
Strong material Genuine Tool Case Big Storage Safety High Quality Black waterproof Plastic Boxes
| Marka: | daha güvenli hayat |
|---|---|
| Renk: | siyah, yeşil, turuncu, sarı |
| Malzeme: | ABS+GF |
Tıbbi İlk Yardım Tedarikleri Elastik Bağlama Turniketi Cerrahi Hızlı Serbestleştirme Turniketi
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| özellikler: | Turnike |
| Boyut: | 45*2.5cm, 45*2.5cm |
Acil Taktiksel Turniket Metal Bağlantılı Askeri Tıbbi Kurtarma Turniketi
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 30 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
bandaid box plaster storage box FOR Promotional gift plaster kit
| Endüstriyel kullanım: | Kişisel Bakım |
|---|---|
| Kullanmak: | diğer Kişisel bakım |
| Baskı İşleme: | serigraf baskı |
Ambulans Alüminyum Kepçe Sedye Emt Ems Paramedik Acil Hayatta Kalma Malzemeleri Kiti
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Yerinde Muayene |
Hard Case ile Cep Değiştirme Tek Yönlü Valf Cpr Maskesi Acil Durum
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
Taktik Naylon Su Geçirmez Göğüs Çantası Su Şişesi Bel Seyahat Sling Survival Sırt Çantası Dişli 70l
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boy: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Stoklamak: | Evet |

