Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 540 Ürünler.
İlk Yardım Kurtarma İçin Tıbbi Ekipman Acil Yumuşak Sedye
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Mini İlk Yardım AED Eğitim Makinesi Dış Defibrilatör CPR Eğitim Cihazı Eğitim için
| Ürün Adı: | AED Eğitim Cihazı |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | 100*80*16mm |
Hayatta Kalma Kemeri Sırt Çantası Küçük Yumurta Paketi Taktiksel İlk Yardım Paketi
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 45*25*23cm |
| stok: | - Evet. |
High Quality Medical Equipment Portable Soft Stretcher For First Aid Rescue
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Wholesales Disposable Tourniquet First Aid Elastic Button Tourniquet Medical TPE tourniquet
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
İlk Yardım Yapışkanlı Bandaj Kutusu Tıbbi Alçı Kutusu Kutusu
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Boyut: | 11,2*4,2*2,2 CM |
| Hisseler: | Evet, evet. |
EMT EDC survive paramedic medical rescue scissor trauma gauze IFAK emergency nurse utility camp first aid Shear outdoor
| 7 Gün Numune sipariş teslim süresi: | Destek |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, Paslanmaz Çelik |
| Uzunluk: | 15cm |
Wholesale Plastic Medical Equipment CPR Board For First Aid
| Tip: | Solunum Cihazları Aksesuarları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Garanti: | 1 yıl |
Factory PP Flashlight first aid box torch emergency kit traveling kit for hiking plastic box
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boyut: | S, 19x11.5x12.5cm |
Kamp Araç Araba İlk Yardım Çantası Malzemeleri Plastik İlaç Kutuları Abs Kılıfları Ağır Hizmet Tipi Sert Alet
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Tip: | Kutu |
| Renk: | Siyah, Özel renk |

