Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 540 Ürünler.
İlk Yardım Sırt Çantası Boş Tıbbi İlk Yardım Çantası Kırmızı Acil Tedavi Deprem Afetler Sırt Çantası Seti
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | Paketleme |
| Boyut: | M |
Zehir Çıkarıcı Zehir Hayatta Kalma Yılan Isırığı İlk Yardım Çantası İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri MFDS
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| Dezenfekte Türü: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf I |
| Boyut: | 28 x 10 x 19cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| Dezenfekte Türü: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf I |
| Boyut: | 21*15.5*5cm |
Portable Multi-functional Travel First Aid Kit with 26*19*9cm Size and 3 Years Shelf Life
| Dezenfekte Türü: | OZON |
|---|---|
| Özellikler: | Tıbbi Yapıştırıcı ve Dikiş Malzemesi |
| Boyut: | 26*19*9cm |
High Quality Medical Plastic Tool Box For Emergency Empty Box Case First Aid Box
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Tip: | Kutu |
| Renk: | Siyah, Kırmızı \mavi\siyah\beyaz\özelleştirilmiş |
Deprem Kurtarma Sırt Çantası Seyahat Kamp Yürüyüşü İçin İlk Yardım Çantası Yangın Acil Durum Çantası
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| Özellikleri: | Spor takımı, ambulans, deprem |
| Boy: | 45*34*19cm |
Wholesale Large Capacity Breathable First Aid Backpack for Firefighting Equipment Emergency Medical Bag
| Özellik: | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru: | Yangın söndürme |
| Model numarası: | E30 |
Suya dayanıklı Taktik İlk Yardım Paketi Sırt Çantası Dışarıda Hayatta Kalmak Çantası Kamp Yürüyüşü
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 50*30*30CM |
| stok: | - Evet. |
Plastik malzeme alet için daha fazla renk ilk yardım kutusu taşıma kolay depolama
| Garanti: | Hiçbiri |
|---|---|
| Türü: | SAYISI |
| Renk: | Turuncu, mavi, beyaz, yeşil, vb, yeşil, turuncu, beyaz, mavi, vb. |

