Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 540 Ürünler.
Acil Termal Su Geçirmez Survival Battaniye Folyo İlk Yardım Battaniyesi Açık 210x130cm
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Araç Acil Durum Çantası Araç Aracı Acil Durum Kiti
| Tip: | Acil Durum Alet Kiti |
|---|---|
| Boyut: | 29*17.5*10cm |
| Garanti: | 3 yıl |
Mavi EVA Seyahat İlk Yardım Paketi Zehir Çekicisi Emme Pompası Yılan ısırığı Paketi Arı sokma
| Ürün Adı: | Böcek ısırığı kiti |
|---|---|
| Malzeme: | EVA/ABS Plastik |
| Renk: | mavi/özelleştirilmiş |
Outdoor Home Emergency First Aid Kit with Anti-Suffocation Mask and CPR Equipment - 1 Year Warranty
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf I |
|---|---|
| Tip: | TIBBİ SETİ |
| Güç kaynağı: | Manuel |
Kurtarma Deprem Çantası tıbbi paket travma çantası afet ilk yardım çantası çanta vaka hayatta kalma araçları kit sırt çantası
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | Paketleme |
| Boyut: | farklı M |
Factory portable eye wash station shower station medical emergency equipment First Aid
| Ürün adı: | Göz yıkama istasyonu |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Özellik: | taşınabilir |
Survival Ilk Yardım Çantası Yılan Isırığı Arı Köpekler Için Manuel Venom Extractor Zehir Vakum Emme Aracı
| Dezenfeksiyon Tipi: | Ultrasonik |
|---|---|
| Boy: | 152*58*26mm |
| Stoklamak: | Evet |
Travma Ifak Polis Taktik Turnike Tutucu Tıbbi Makas Makas Gen 7 Ile İlk Yardım Çantası
| Dezenfeksiyon Tipi: | Numara |
|---|---|
| Özellikleri: | Enjeksiyon ve Delinme Aleti |
| Boy: | 13* |
Kurtarma tıbbi acil durum çantası acil yangın boş ilk yardım çantası
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 36*9.5*23cm |
| Stoklamak: | Evet |
Küçük Taşınabilir İlk Yardım Setleri Essentials Tool Delux Su Geçirmez İlk Yardım Kutusu 182mm
| Ürün: | TIBBİ SETİ |
|---|---|
| Şekil: | Meydan |
| Şartname: | 182*120*75mm |

