Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ waterproof leg cast protector ] eşleşme 39 Ürünler.
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | - |
|---|---|
| Özellikleri: | -, Medikal Polimer Malzemeler ve Ürünler |
| Boyut: | -, 13 inç |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| Dezenfeksiyon Tipi: | Yok |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 530x240x150mm |
Yapışkan Yara Pansuman Bandı Yetişkin Dirsek Eklemi Suya Dayanıklı Alçı Koruyucu Kapak
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
İlk Yardım Tıbbi Bant Bandajları Kapak PVC Su Geçirmez Yaralı Bacak Kolu İçin Dökme Kapak 660mm
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| Özellikleri: | Elinizi koruyun veya bandajla yönlendirin |
| Boy: | M |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short arm Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Polimer Malzemeler ve Ürünler |
| İsim: | su geçirmez bandaj |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Özellikleri: | Su geçirmez |
| Boyut: | 580x260x150mm, 580x260x150mm |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult elbow Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | diz, uzunluk 30cm genişlik 21cm |
| Stoklamak: | Evet |
Yetişkin duşları Mühürlü Kapalı banyo kapağı su geçirmez dökme orijinal su geçirmez dökme kapağı
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 25'' |
PVC Su Geçirmez Döküm Yara Koruyucu Ayak Bacak Yara Örtüsü Duş Banyosu Tıbbi Ekipman
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar, Vulnus Protect |
| Boy: | karışım |

