Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ waterproof leg cast protector ] eşleşme 39 Ürünler.
Good Quality Waterproof Bandages Protector Shower And Bandage Dry Adult Hand Reusable Cast&Wound Water Proof Leg Cast Cover
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | el, kol, ayak, bacak |
| Stoklamak: | Evet |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 650mm*307mm/452mm |
Hot sell seal tight waterproof bandage for injures waterproof protector flexible waterproof cast
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| İsim: | su geçirmez döküm |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Boyut: | 460x350x190mm |
| Stoklamak: | Numara |
Wound care adult long arm waterproof cast bandage protector for short arm hand protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Boyut: | 15 inç, 15 inç |
| stok: | - Evet. |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult short leg Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Polimer Malzemeler ve Ürünler |
| İsim: | su geçirmez bandaj |
Good Quality Reusable 100% Sealed waterproof cast with ring For Protector shower cover
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Özellikleri: | koruyucu, Tıbbi Polimer Malzemeler ve Ürünler |
| Boyut: | 15 inç, 15 inç |
Waterproof Cast Cover For Shower & Bath - Adult short leg . Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 65*30,7/45,2cm, uzunluk 650mm genişlik 307mm/452mm |
| Stoklamak: | Evet |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Boyut: | 15 inç, 15 inç |
| Stoklamak: | Evet |
Yürümeye Başlayan Çizme Ayak Pediatrik Su Geçirmez Alçı Kapak Koruyucu Çocuk Kol Bacak El Havuzu
| Görev: | Su geçirmez |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon, PVC |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat Karton |

