Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ waterproof cast protector bandage ] eşleşme 48 Ürünler.
Bath waterproof cast shower cover bandage protector for vulnus such as scald or burn
| Dezenfeksiyon Tipi: | başka |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | Farklı |
Yapışkan Yara Pansuman Bandı Yetişkin Dirsek Eklemi Suya Dayanıklı Alçı Koruyucu Kapak
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Saferlife PVC su geçirmez dökme kapağı el kol bacak 15-43 inç
| Malzeme: | PP, PVC, silikon |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | el, kol, ayak, bacak |
High quality PV shower bath cover bandage protector for wound vulnus protect waterproof cast medical equipment
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar, Vulnus Protect |
| Boyut: | karışım |
Waterproof Cast Cover with ring For Shower & Bath - Adult feet Reusable 100% Sealed Water dressing protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | - |
|---|---|
| Özellikleri: | -, Medikal Polimer Malzemeler ve Ürünler |
| Boyut: | -, 13 inç |
Çocuk Yüzme Yara Koruyucu Döküm Kapak PVC Bandaj için Kuru Su Geçirmez Bacak Kol Tutun
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boy: | 28*78*44cm |
Wound Care Cast Cover Adult Short Arm Waterproof Bandage Protect Medical Products
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Özellikleri: | Su geçirmez |
| Boyut: | 580x260x150mm, 580x260x150mm |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| Dezenfeksiyon Tipi: | Yok |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 530x240x150mm |
Dökme Yara Su Geçirmez Bacak Bandaj Koruyucu Yeniden Kullanılabilir Mühürlü Yetişkin Kısa El Duşu Kapağı
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boy: | 65*30,7/45,2cm, uzunluk 650mm genişlik 307mm/452mm |
| Stoklamak: | Evet |
Su geçirmez PVC Vulnus Yarar bakımı için 19x16cm koruyucu bandaj
| Boyut: | Yetişkin/Çocuk |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf I |
| Malzeme: | PVC+Sillion |

