Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ waterproof cast protector bandage ] eşleşme 48 Ürünler.
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | Yok |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 22X54X40CM |
Hot selling waterproof cast shower bath cover bandage protector for wound scald or burn vulnus protect
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar, Vulnus Protect |
| Boyut: | karışım |
TPU Bandage Wound Protector Adult Short Leg Waterproof Cast Cover
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 650mm*307mm/452mm |
İlk Yardım Tıbbi Bant Bandajları Kapak PVC Su Geçirmez Yaralı Bacak Kolu İçin Dökme Kapak 660mm
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| Özellikleri: | Elinizi koruyun veya bandajla yönlendirin |
| Boy: | M |
Wound Care Bandage Protector Hospital Equipment Medical Supplies Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover for Adult Hand
| Dezenfeksiyon Tipi: | Yok |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 380x230x150mm |
Orthopedic cover waterproof Orthopedic cast protector for wound shower use leg bone break cover damp proof steam lock
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Saferlife Su geçirmez dökme kapak 15 "El boyutu PVC duş koruyucusu
| Malzeme: | PVC, PP, silikon |
|---|---|
| Boyut: | el, kol, ayak, bacak |
| Kalınlık: | İnce |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Boyut: | 460x350x190mm |
| Stoklamak: | Numara |
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Boyut: | 15 inç, 15 inç |
| Stoklamak: | Evet |
PVC Su Geçirmez Döküm Yara Koruyucu Ayak Bacak Yara Örtüsü Duş Banyosu Tıbbi Ekipman
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar, Vulnus Protect |
| Boy: | karışım |

