Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 545 Ürünler.
Seyahat Taktik Travma İlk Yardım Çantası Organizatör Yürüyüş Açık Havada Sırt Çantasıyla Hayatta Kalma Acil Durum 43cm
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boy: | 43*20*22cm, 43*20*22cm |
| Stoklamak: | Evet |
Polis Araba Oto İlk Yardım Çantası Travma Araba Medkit Seyahat Taşınabilir Mini Hayatta Kalma Açık İlk Yardım Çantası
| Tip: | İlk yardım kiti |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
5L acil tıbbi çantası dış mekan taşınabilir hayatta kalma çantası su geçirmez ilk yardım çantası
| Dezenfeksiyon Tipi: | Ultrasonik |
|---|---|
| Boyut: | 16,5*11,5*33cm |
| stok: | - Evet. |
Ambulans arabası şeklindeki ilk yardım çantası tıbbi acil durum çantası
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde Muayene |
Kırmızı Naylon Taşınabilir İlk Yardım Kütesi Dışarıda Hayatta Kalmak Çantası
| Ürün Adı: | Portatif İlk Yardım Çantası |
|---|---|
| Malzeme: | Naylon |
| Boyut: | 25*18*7CM |
Dışarıda taşınabilir ilk yardım çantası içerikli acil hayatta kalma çantası travma çantası
| Türü: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Araç sınıflandırması: | Sınıf I |
| Güç kaynağı: | Kılavuz |
Savaş Taktik İlk Yardım Çantası Organizatör Ifak Tıbbi Kese Molle Yardımcı Kurtarma EMT Açık Acil Hayatta Kalma Çantası Kılıf
| Renk: | çok renkli |
|---|---|
| Kapasite: | <1L |
| Renkler: | karışım |
Su geçirmez 420D nilon spor ilk yardım çantası, aksesuarlar ile açık havada hayatta kalma çantası
| Ürün Adı: | Spor ilk yardım çantası |
|---|---|
| Malzeme: | Su geçirmez 420D naylon |
| Boyut: | 35*33.5*15.5CM |
Taşınabilir Seyahat EVA İlk Yardım Kutuları Dışarıda Hayatta Kalma Kutusu
| Ürün Adı: | Eva İlk yardım çantası |
|---|---|
| Malzeme: | eva |
| Boyut: | 22,5x13,5 cm |
Çocuk Bakımı Karavan Araba İlk Yardım Çantası Diy Çanta Kamp Acil Taşınabilir Açık Hayatta Kalma 25 cm
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |

