Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 545 Ürünler.
Seyahat İçin Toptan Taşınabilir Dış Mekan İlk Yardım Çantası Mini Hayatta Kalma Kiti
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
High Quality Medical Container Case Home First-Aid Plastic Kit First Aid Box Wall Mount
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
duvara asılı ilk yardım kutusu kiti PP Büyük Kapasiteli Hayatta Kalma 35.5x10x32.5cm
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
İlk Yardım Acil Cpr Yüz Kalkanı Anahtarlık Maskesi Cpr Tıbbi Malzemeler
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
Taktik Askeri İlk Yardım Çantası Sırt Çantası Açık Acil Hayatta Kalma Dişli Aracı SOS 20 cm
| Renk: | Kırmızı, yeşil, Turuncu, Kahverengi |
|---|---|
| Tip: | Hayatta kalma kiti |
| sertifika: | CE ISO |
Araç Taktik İlk Yardım Çantası Kiti Boş Açık Havada Sırt Çantası Hayatta Kalma 2 Kişi
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boy: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Stoklamak: | Evet |
Factory Resuscitator Machine Automatic Device First Aid Emergency Resuscitation Equipment
| Güç kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | ücretsiz yedek parça |
Yol Gezisi Malzemeleri İçin Acil Mini Araba İlk Yardım Çantası Araç Dış Mekan DIN 13164
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boy: | 25*12,5*6,5 cm, 25*12,5*6,5 cm |
Professional Germany Standard DN13164 Car First Aid Vieckle Aid Kit Emergency Kit
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Özellikleri: | başka |
| Boy: | 25X15.8X7CM, 25X15.8X7CM |
ABS Taşınabilir İlk Yardım Kutusu ve Kiti 10 Kişilik Duvara Monte Su Geçirmez Hayatta Kalma 25.8cm
| Dezenfeksiyon Tipi: | Ultrasonik |
|---|---|
| Boy: | 25,8*19,5*11,7cm |
| Stoklamak: | Evet |

