Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 545 Ürünler.
CE Onaylı Tıbbi 7 Dosya Hap Dosya Tablet Organizatör Seyahat Tableti Konteyner Tablet Dispenser Kutusu
| Kullanımı: | evde bakım hap kutusu |
|---|---|
| Malzeme: | PP Gıda Sınıfı |
| Kullanım amacı: | hap kutusu, seyahat için, ev, balo için iyi |
Zamanlayıcı Alarmlı Dijital Akıllı Organizatör Şişeli İlaç Elektronik Hap Kutusu Dispenseri
| Ürün adı: | Elektrikli dijital hap kutusu |
|---|---|
| Logo: | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Malzeme: | ABS |
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | Yok |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 22X54X40CM |
Approved promotion gift contact lens case plastic glasses case
| Malzeme: | ABS |
|---|---|
| sertifika: | CE ISO |
| menşe yeri: | Guangzhou, Çin |
Çocuk Yüzme Yara Koruyucu Döküm Kapak PVC Bandaj için Kuru Su Geçirmez Bacak Kol Tutun
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boy: | 28*78*44cm |
Taşınabilir hap bölücü kesiciler 3 bölümlü hap kırıcılar hap kutusu
| Malzeme türü: | Hap Kırıcılar ve Hap Kesici 2 IN 1 |
|---|---|
| Ürün: | SL-Pc01 |
| Malzeme: | ABS |
Parmak bandı, Parmak bandı, Elastik yapıştırıcı
| Türü: | Diğerleri |
|---|---|
| Adı: | parmak bandı |
| Boyut: | 2,5*450cm/5*450cm |
Cinta en Tira para la Parte de la Rodilla, Vendaje Medico para la Rodilla
| Tip: | başka |
|---|---|
| Ürün adı: | Kesilmiş Dizlik |
| sertifika: | CE |
Çıkarılabilir Cintas Medica Yapıştırıcı Koheziv, Cinta Deportiva Vendaje Medico
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 1370*3.8cm |
| stok: | - Evet. |
Tıbbi Spor Şal Bandaj Bandı Su Geçirmez Kinesiyoloji Önceden Kesilmiş Kas Bandı 5 cm
| Ürün adı: | Kinesiyoloji önceden kesilmiş bant |
|---|---|
| Boy: | 5cm*5M |
| Uygulama: | 5cm*25cm şerit bir ruloda 20 adet |

