Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 540 Ürünler.
Factory Price Weekly Moveable Pill Case Colorful Pill Box 28 Compartments Medicine Organizer
| Ürün adı: | Haftalık Hap Düzenleyici |
|---|---|
| Boyut: | 10,5*4,3*12,6 cm |
| Özelleştirilmiş: | Evet |
Wholesale Medical Education Manikin Childbirth Simulator Training Model
| Ders: | Tıbbi bilim |
|---|---|
| Tip: | Manken |
| Ürün adı: | Doğum Simülatörü |
Manual Mantar Emme Pompası Elde tutulan vakum Mantar Ekstraksiyon Aspiratörleri
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Boyut: | 20*17.5*8cm |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Boyutu: 45X36X31cm Adet/koli: 25 adet/koli Net Ağırlık: 9.5KGS Brüt Ağırlık: 11KGS |
Hastane Derecesi İzleyici Hastane Ambulans Ekipmanı Kalp Hastası Hayati İşaretler İzleyici
| Uygulama alanı: | Yetişkin/Ambulans/İlaç/Operasyon odası/ICU/CCU |
|---|---|
| Görüntüle: | 12.1" gerçek renkli TFT ekran |
| Boyut: | 340*245*134mm |
Silah Organizatör Kılıfı Ekleri Bireysel İçin Ordu Küçük Askeri Taktik Sırt Çantası
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boy: | 17,5*11*6cm |
| Stoklamak: | Evet |
Siyah Kaplamalı tıbbi kesme makası kese Travma Bandajı EMS IFAK Kelepçesi
| Dezenfeksiyon Tipi: | Numara |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boy: | 19cm |
Yeniden kullanılabilir Sıcak Soğuk Çanta Buz Paketleri Baş Diz Evde Bakım Tıbbi Malzemeler Bacak Yaralanması Spor 6 "9" 11"
| Tip: | LEG GUARD, Sıcak ve Soğuk Paketler |
|---|---|
| Ürün adı: | Yeniden kullanılabilir sıcak soğuk çanta |
| Malzeme: | PP, Pamuk, PVC |
Kişiselleştirilmiş Ems Travma Çantası Sırt Çantası Emt Tıbbi Arabası Ambulans Deprem Kurtarma 52cm
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Özellikleri: | Spor takımı, ambulans, deprem |
| Boy: | 52x30x30cm |
Gözyaşı Eab Spor Bandı Elastik Yapışkan Bandaj Able Stretch Sport Ağrıyı Azaltır 7.5cmx4.5m
| Tip: | Kaset |
|---|---|
| Ürün adı: | Hafif EAB Yapıştırıcı Spandex Elastik Spor Bandı |
| Boy: | 7,5cm*4,5m |
Popular Design portable BPM Machine Wrist style Electronic Sensor Digital LCD Blood Pressure Monitor
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |

