Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ survival first aid emergency kits ] eşleşme 540 Ürünler.
Aile Seyahati İlk Yardım Çantası Seyahat İçin Temel Malzemeler Hayvan Yol Yürüyüşü Köpek Acil Durum 20cm
| Boy: | 20*17*6cm, 20*17*6cm |
|---|---|
| Stoklamak: | Evet |
| Raf ömrü: | 3 yıl |
HIPS ilk yardım çantası kutu dolabı büyük duvara monte edilmiş kilitli depolama dolabı
| Ürün Adı: | ilkyardım çantası |
|---|---|
| Malzeme: | KALÇALAR |
| Boyut: | 39*30*16 CM |
Turuncu ABS Plastik İlk Yardım Kutusu Katkı Aletleri Duvarlı Kutusu
| Ürün Adı: | ABS Duvara monte ilk yardım kutusu |
|---|---|
| Boyut: | 31,5cmX21,5cmX12,5cm |
| Renk: | Turuncu/Yeşil |
Su geçirmez Naylon seyahat ilk yardım çantası 25x16x10cm Kırmızı
| Malzeme: | 420D naylon |
|---|---|
| Boyut: | 25*16*10cm |
| Su geçirmez: | Evet |
Taşınabilir PP BÜYÜK İlk Yardım Kutusu Duvar Asılı Boş Evde Bakım Tıbbi Malzeme Ekipmanları 29 cm
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
Acil Venom Koruyucu Yılan Isırığı Zehir Çıkarıcı Isırık İlk Yardım Çantası
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Yerinde Muayene |
Acil İlk Yardım Durdurma Kitle Kanama için Taktik Turnike Acil Savaş Turnike
| Tip: | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
Duvara monte edilmiş büyük ABS plastik ilk yardım çantası
| Ürün Adı: | ABS Duvara monte ilk yardım kutusu |
|---|---|
| Boyut: | 40cmX30cmX15cm |
| Malzeme: | ABS Plastik |
Duvara monte edilmiş taşınabilir ilk yardım çantası
| Ürün Adı: | ABS Duvara monte ilk yardım kutusu |
|---|---|
| Boyut: | 28,5cmX19,5cmX11,7cm |
| Malzeme: | ABS Plastik |
Emergency Large Capacity First Aid Equipment Supplies Ambulance Medical Bag Empty Bags Case
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |

