Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ saferlife first aid kit bags ] eşleşme 605 Ürünler.
Taşınabilir hap bölücü kesiciler 3 bölümlü hap kırıcılar hap kutusu
| Malzeme türü: | Hap Kırıcılar ve Hap Kesici 2 IN 1 |
|---|---|
| Ürün: | SL-Pc01 |
| Malzeme: | ABS |
Alarmlı ve Kilit Hatırlatıcılı Büyük Hap Dağıtıcı Düzenleyici 7 Günlük Haftalık Tıp
| Özellikleri: | başka |
|---|---|
| Boy: | 19,2*12,5*3,2cm |
| paket: | 1 adet / opp torba |
Termometros para botella de leche de bebe regalo promocional
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 90*16mm |
| Stoklamak: | Evet |
Duş Kollu Bandaj Koruyucu Vulnus Haşlanma Yanık Ayak Bileği Yarası İçin Su Geçirmez Bacak Döküm Kapağı
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boy: | karışım |
Reusable PVC Children Long Arm Bandage Cast Cover Waterproof Wound Protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | Yok |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 22X54X40CM |
Parmak bandı, Parmak bandı, Elastik yapıştırıcı
| Türü: | Diğerleri |
|---|---|
| Adı: | parmak bandı |
| Boyut: | 2,5*450cm/5*450cm |
Çıkarılabilir Cintas Medica Yapıştırıcı Koheziv, Cinta Deportiva Vendaje Medico
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 1370*3.8cm |
| stok: | - Evet. |
Taşınabilir Hap Dispenser Kutusu İlaç Tablet Kesici Yaşlılar İçin İlaç Kimyasal Mini 2 Vaka
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| Tip: | hap kesici hap kutusu |
Termometros Digitales con Dibujos Animados para los Ninos
| Tip: | başka |
|---|---|
| Ürün adı: | Dijital Termometre |
| sertifika: | CE |

