Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ saferlife first aid kit bags ] eşleşme 605 Ürünler.
5*25cm pre cut kinesiyoloji bant su geçirmez spor yapışkan alçı sporcu cilt için pre cut bant
| Türü: | vücut koruması |
|---|---|
| Malzeme: | Pamuk |
| Sertifika: | CE / ISO 13485 |
Pamuk Omuz Desteği Kese Ortopedik Tıbbi Düşük Fiyat Askı Kol Askısı
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | İade ve Değiştirme |
Factory Price Weekly Moveable Pill Case Colorful Pill Box 28 Compartments Medicine Organizer
| Ürün adı: | Haftalık Hap Düzenleyici |
|---|---|
| Boyut: | 10,5*4,3*12,6 cm |
| Özelleştirilmiş: | Evet |
2020 High Quality Human Hospital Training Nursing Care Basic Nursing Manikin With Dress
| Ders: | Tıbbi bilim |
|---|---|
| Tip: | Manken |
| Modeli: | SL-2'ler |
Hastane Derecesi İzleyici Hastane Ambulans Ekipmanı Kalp Hastası Hayati İşaretler İzleyici
| Uygulama alanı: | Yetişkin/Ambulans/İlaç/Operasyon odası/ICU/CCU |
|---|---|
| Görüntüle: | 12.1" gerçek renkli TFT ekran |
| Boyut: | 340*245*134mm |
Elastik tıbbi veya acil durum kilitli turniket
| Türü: | el koruması |
|---|---|
| Ürün Adı: | toka turnike |
| Malzeme: | polyester elyaf&naylon&ABS |
Popular Design portable BPM Machine Wrist style Electronic Sensor Digital LCD Blood Pressure Monitor
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
2016 Wholesale Magnetic Gas Level Indicator promotional gift for home care
| Seviye: | kendin yap |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Brand name: | Saferlife /OEM |
En forma I y en Y, Cinta Medica de Deporte, Vendaje con Fuerte Pegajosidad
| Ürün adı: | Kinesiyoloji Bandı |
|---|---|
| Malzeme: | Pamuk |
| Renk: | Renkler |

