Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ saferlife first aid kit bags ] eşleşme 605 Ürünler.
Wholesale Two-Fold Emergency Plastic Spine Board Folding Stretcher For Hospital
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
High Quality Emergency Transfer Medical Equipment Engineering Plastic Spine Board Stretcher For Hospital
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
High Quality Medical Equipment Spine Board Stretcher For Transfer Patient Ambulance Stretcher
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Homecare Medical Supplies Wholesale Oxygen Concentrator 5L 10L For Hospital Durable Breathing Apparatus Home Use
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
2L 40L Tıbbi Oksijen Silindiri Tankı Tedarikleri Alaşımlı çelik Marerial
| Basınç: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Kullanımı: | Medikal Gaz |
Wholesale Medical Education Manikin Childbirth Simulator Training Model
| Ders: | Tıbbi bilim |
|---|---|
| Tip: | Manken |
| Ürün adı: | Doğum Simülatörü |
Manual Mantar Emme Pompası Elde tutulan vakum Mantar Ekstraksiyon Aspiratörleri
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Boyut: | 20*17.5*8cm |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Boyutu: 45X36X31cm Adet/koli: 25 adet/koli Net Ağırlık: 9.5KGS Brüt Ağırlık: 11KGS |
Yangına karşı battaniye kaynak Ateş geçirmez Yangına dayanıklı acil durum battaniyesi 1M*1M
| Ürün Adı: | acil yangın battaniyesi |
|---|---|
| Boyut: | 1m * 1m |
| Adedi: | 100 adet. |
Compact 16x11cm Stainless Steel Tick Remover Tweezers for Pets with Class II Instrument Certification and 3 Years Shelf Life
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut: | 16x11cm |
| Su geçirmez: | Evet |
Pill box C422 handmade decorative metal pill box
| Sertifikalı: | CE, ISO |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| kalabalık için: | bütün insanlar |

