Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ saferlife first aid kit bags ] eşleşme 605 Ürünler.
Parmak Fırçası Rol Sabit İlk Yardım Fırçası Vücudun hareketsizleştirme Fırçası Ev Bakımı Tıbbi malzemeler
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | vücut için hareketsizleştirme ateli, Tıbbi Polimer Malzemeler ve Ürünler |
| Boyut: | 90*11cm |
6 adet hava dolu şişirilebilir plastik sıvıdan oluşan tıbbi ilk yardım seti
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
EMT EDC survive paramedic medical rescue scissor trauma gauze IFAK emergency nurse utility camp first aid Shear outdoor
| 7 Gün Numune sipariş teslim süresi: | Destek |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik, Paslanmaz Çelik |
| Uzunluk: | 15cm |
Training First Aid CPR Face Shield Key chain bag pouch different color customize logo CPR face shield kit Promotional Gift
| Grafikler için renkli baskı: | 1 renk |
|---|---|
| Kullanım Senaryoları: | Promosyon Faaliyetleri, Eğitim ve Ekip Oluşturma, Yeni İş Eşantiyonları |
| Grafik Baskı Teknikleri: | Serigrafi |
Metal Depolama İlk Yardım Kutusu Dışarıda Taşınabilir Toptan
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| özellikler: | Diğerleri |
| Boyut: | 26X18X7.5cm, birçok beden mevcuttur |
Travel camping outdoor tractor Tool SOS survival kit with Swiss knife flashlight first aid
| Tip: | Hayatta kalma kiti |
|---|---|
| Renk: | Kıpkırmızı |
| Malzeme: | Teneke |
Acil Termal Su Geçirmez Survival Battaniye Folyo İlk Yardım Battaniyesi Açık 210x130cm
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
High Quality Plastic Spill Clean up Kit with 3 Years Warranty and Class I Instrument for Workshop Application
| Malzeme: | PP plastik |
|---|---|
| Boyut: | 21cm*14cm*7.5cm |
| Renk: | Beyaz |
Kişisel Taktik İlk Yardım Çantası Rip Away Ifak Kılıfı Molle Tıbbi Kamp Yürüyüş Çantası
| Ürün adı: | Taktik ilk yardım çantası |
|---|---|
| Boy: | 8*6*3.5 inç |
| Uygulama: | Açık Plaj Yürüyüş Kamp Seyahat |

