Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ saferlife first aid kit bags ] eşleşme 605 Ürünler.
Mini İlk Yardım AED Eğitim Makinesi Dış Defibrilatör CPR Eğitim Cihazı Eğitim için
| Ürün Adı: | AED Eğitim Cihazı |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | 100*80*16mm |
Survival Ilk Yardım Çantası Yılan Isırığı Arı Köpekler Için Manuel Venom Extractor Zehir Vakum Emme Aracı
| Dezenfeksiyon Tipi: | Ultrasonik |
|---|---|
| Boy: | 152*58*26mm |
| Stoklamak: | Evet |
CPR Yüz Maskesi Hediye Seti İlk Yardım Promosyonu Anahtarlık ile
| Tip: | İlk Yardım Cihazları, İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf I |
| Garanti: | N/A |
İlk Yardım Sırt Çantası Boş Tıbbi İlk Yardım Çantası Kırmızı Acil Tedavi Deprem Afetler Sırt Çantası Seti
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | Paketleme |
| Boyut: | M |
Plastik malzeme alet için daha fazla renk ilk yardım kutusu taşıma kolay depolama
| Garanti: | Hiçbiri |
|---|---|
| Türü: | SAYISI |
| Renk: | Turuncu, mavi, beyaz, yeşil, vb, yeşil, turuncu, beyaz, mavi, vb. |
Promotional PP Empty Tool Boxes First Aid Packaging Box
| Endüstriyel kullanım: | Tıp, ARAÇ |
|---|---|
| Kullanmak: | Diğer Tıp |
| Malzeme Yapısı: | boş |
3 Top Solunum Akciğer Egzersizi Tıbbi Solunum Ticari İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Yerinde Eğitim |
Compact AED Training Kit with Nylon Bag and Key Chain - Class I Instrument with 2 Years Warranty
| Çanta boyutu: | 20*12*3 cm |
|---|---|
| PVC maske boyutu: | 12*10cm |
| Malzeme: | Pe plastik |
High Quality Equipment Pneumatic Resuscitator Machine Automatic Device First Aid With Resuscitation
| Güç kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | ücretsiz yedek parça |
Factory Resuscitator Machine Automatic Device First Aid Emergency Resuscitation Equipment
| Güç kaynağı: | Elektrik |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | ücretsiz yedek parça |

