Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ waterproof wound cover for shower ] eşleşme 46 Ürünler.
Wound care Waterproof Cast Cover protector For Shower & Bath
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Boyut: | 15 inç, 15 inç |
| Stoklamak: | Evet |
Hot Sale Teenage leg Waterproof Cast Cover Wound Care Bandage Protector
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Boyut: | 460x350x190mm |
| Stoklamak: | Numara |
Wholesale waterproof cast cover protector for shower wholesale factory fast delivery
| Dezenfeksiyon Tipi: | morötesi ışık |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boyut: | Bütün boyutlar |
Saferlife Su geçirmez dökme kapak 15 "El boyutu PVC duş koruyucusu
| Malzeme: | PVC, PP, silikon |
|---|---|
| Boyut: | el, kol, ayak, bacak |
| Kalınlık: | İnce |
Saferlife PVC su geçirmez dökme kapağı el kol bacak 15-43 inç
| Malzeme: | PP, PVC, silikon |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | el, kol, ayak, bacak |
NEW PVC waterproof cast cover Leg bandage wound care waterproof cast protector bandage protector for bath or shower
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| Özellikleri: | Kolu koruyun veya bandajlı led |
| Boyut: | SML |
Seyahat İlk Yardım Çantası Su Geçirmez Yara Örtüsü Çocuk Koruyucu Su Sporları Genç Kol SL-2120
| Dezenfeksiyon Tipi: | morötesi ışık |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boy: | genç kol |
Çocuk Yüzme Yara Koruyucu Döküm Kapak PVC Bandaj için Kuru Su Geçirmez Bacak Kol Tutun
| Dezenfeksiyon Tipi: | Hiçbiri |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boy: | 28*78*44cm |
Yetişkin duşları Mühürlü Kapalı banyo kapağı su geçirmez dökme orijinal su geçirmez dökme kapağı
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 25'' |
Teenage Arm Wound Keep Dry Bandage Protector Seal Tight Shower Waterproof Cast Cover
| Dezenfeksiyon Tipi: | Yok |
|---|---|
| Özellikleri: | güvenlik açığı koruması |
| Boyut: | 530x240x150mm |

