Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ saferlife first aid kit bags ] eşleşme 605 Ürünler.
Factory Direct Sale Medication Plastic Storage Container Box Portable Medic Medical Drying Cabinet
| Marka: | daha güvenli hayat |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Malzeme: | PP |
Strong material Genuine Tool Case Big Storage Safety High Quality Black waterproof Plastic Boxes
| Marka: | daha güvenli hayat |
|---|---|
| Renk: | siyah, yeşil, turuncu, sarı |
| Malzeme: | ABS+GF |
High quality neck support hypertrax cervical traction device equipment
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Taktik Naylon Su Geçirmez Göğüs Çantası Su Şişesi Bel Seyahat Sling Survival Sırt Çantası Dişli 70l
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boy: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Stoklamak: | Evet |
Trakeostomi Steril Emme Kateter Kiti 14fr Balgam Aparatı Aspiratör Tüp Diş
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Ambulans Kiti EMS Travma çantası Tıbbi Ekipman Tekerlekli Çanta Deprem Kurtarma Çantası Ambulans Tekerlekli Sırt Çantası
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | Spor takımı, ambulans, deprem |
| BOYUT: | 52 x 30 x 30cm (21'x12'x12') |
Tıbbi İlk Yardım Tedarikleri Elastik Bağlama Turniketi Cerrahi Hızlı Serbestleştirme Turniketi
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| özellikler: | Turnike |
| Boyut: | 45*2.5cm, 45*2.5cm |
CE FDA Tıbbi Plastik Kutu Takımı Aracı Plastik Taşıma Depolama Alet Çantası 358x284x168mm
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Tip: | Kutu |
| Renk: | Siyah |
Promotion Cooking Cooling Muscle Small Portable Hand Ice Bag Leg Food Sport Ice Pad Wrap Waterproof
| Tip: | BACAK KORUYUCU |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Boyut: | 44*17cm |
Bilek Tetiği Başparmak Toe Parmak Ateli Brace Esnek Sabit İlk Yardım Bandajını Destekler
| Dezenfeksiyon Tipi: | Evde Bakım Tıbbi Malzemeler |
|---|---|
| Özellikleri: | destek, Tıbbi Polimer Malzemeler ve Ürünler |
| Boy: | S,M,L |

