Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ saferlife first aid kit bags ] eşleşme 605 Ürünler.
OEM Mini Acil Hayatta Kalma Kılavuzu Uçuş için İlk Yardım Kılavuzu Sağlık Sporları Ev
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış sonrası hizmet: | İade ve Değiştirme |
Araba Ev Seyahat Acil Dış Kapı İlk Yardım Çantası İçin Taşınabilir Hayatta Kalma Çantası
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
152x58x26mm Yılan Arı ısırığı için zehir çıkarıcı kit ilk yardım
| Kapasite: | <1L |
|---|---|
| Boyutlar: | 152*58*26mm |
| Malzeme: | PP, ABS |
Ofis Okul Spor Araçları İçin Suya Dayanıklı İlk Yardım Kutusu Tıbbi EVA Hayatta Kalma Kiti Acil Durum
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
ABS Çalışma Alanı Duvarlı Taşınabilir Plastik İlk Yardım Kutusu Sağlık malzemeleri ile Hayatta Kalma Kutu
| Dezenfeksiyon Tipi: | morötesi ışık |
|---|---|
| özellikler: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boyut: | 28,5*19,5*11,7cm |
Acil Durum Sırt Çantası Hayatta Kalma İlk Yardım Çantası Ambulans Kiti
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| BOYUT: | 45*31*31cm, 45*31*31cm |
| Stoklamak: | Evet |
Yüksek Kaliteli Ev Bakımı Tıbbi Malzemeler Çanta Acil Travma Çanta İlk Yardım Çantaları
| Ürün Adı: | Büyük ambulans ilk yardım çantası |
|---|---|
| Malzeme: | Naylon |
| Ağırlık: | 1 kg |
Dışarısı SOS acil ilk yardım çantası hayatta kalma sırt çantası travma kiti
| Türü: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Araç sınıflandırması: | Sınıf I |
| Güç kaynağı: | Kılavuz |
Ambulans arabası şeklindeki ilk yardım çantası tıbbi acil durum çantası
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış sonrası hizmet: | Yerinde Muayene |
Boş İlk Yardım Çantası Dışarıdaki Acil Durum Çantası Sırt Çantası Araç Tıbbi Çantası
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | ilk yardım malzemelerini paketle |
| Boyut: | s |

