Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ plastic medical tool box ] eşleşme 76 Ürünler.
Otonom Araba Acil Durum Kiti Oto İlk Yardım Kiti Taşınabilir Çok Fonksiyonlu Aletler Kurtarma Ekipmanı
| Malzeme: | naylon |
|---|---|
| Tip: | Acil Durum Alet Kiti |
| Boyut: | 35*13*20 cm |
Medical bottle opener for bottle cutter before injection filling nursing tools
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Enjeksiyon ve Delinme Aleti |
| Boyut: | 10*3*1cm |
China manufacturer Wholesale Professional Box PP plastic equipment storage case with handle 280x230x80mm GD03
| Teknikler: | Enjeksiyon |
|---|---|
| Ürün: | TIBBİ SETİ |
| Şekil: | Dikdörtgen |
Küçük Taşınabilir İlk Yardım Setleri Essentials Tool Delux Su Geçirmez İlk Yardım Kutusu 182mm
| Ürün: | TIBBİ SETİ |
|---|---|
| Şekil: | Meydan |
| Şartname: | 182*120*75mm |
Güzel Çiçek Şekli 7 Günlük Haftalık Hap Kutusu Saklama Şık Plastik Kutu Mini Dekoratif Kutular Kutular Konteyner
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Renk Seçenekleri: | beyaz, siyah, sarı, kırmızı |
| Boyutlar: | 12*2.4 cm |
OEM storage first aid tool plastic box plastic first aid kit box
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Hiçbiri |
Özel Plastik Alet Kutusu Genel Kalınlaştırılmış Taşınabilir Acil Durum Kutusu Plastik koruma Sıkıştırmayı Önleyici Düşmeyi Önleyici Alet Saklama Kutusu
| Plastik tip: | PP |
|---|---|
| Kalınlık: | Yoğunlaştırma |
| Renk: | Siyah |
Stok Plastik Alet Kutusu Genel Taşınabilir Acil Durum Kutusu Plastik Koruyucu Kutusu Ev aletleri Büyük Kapasiteli Depolama Kutusu
| Malzeme: | PP |
|---|---|
| Boyutlar: | 37*32*14cm |
| Renk Seçenekleri: | Siyah/Mavi/Sarı |
Asistan Tıbbi Eğitim Malzemeleri Plastik Kas İçi Enjeksiyon Pedi Eğitimi 400mm
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Özellikleri: | Enjeksiyon ve Delinme Aleti |
| Boy: | 7,5*8,4 |
High Quality With CE New ISO For Medical Training Adult Human Man Simulation CPR AED Mannequin Manikin
| Ders: | Tıbbi bilim |
|---|---|
| Tip: | Manken |
| Modeli: | SL-ACLS850 |

