Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ outdoor emergency survival kit ] eşleşme 158 Ürünler.
18*10 inç 600D Naylon Taktiksel İlk Yardım Kütesi Sırt Çantası Dışarıda Hayatta Kalma Kütesi Yüksek Dayanıklılık
| Aksesuarlar: | tartışmak |
|---|---|
| Malzeme: | 600D naylon |
| Su geçirmez: | - Evet. |
İlk Yardım Kitinde Bandaj Yara Yapışkan Bant Ev Seyahati Acil Hayatta Kalma Yürüyüşü 18CM
| Dezenfeksiyon Tipi: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boy: | 18*12*7cm, 18*12*7cm |
Seyahat Taktik Travma İlk Yardım Çantası Organizatör Yürüyüş Açık Havada Sırt Çantasıyla Hayatta Kalma Acil Durum 43cm
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boy: | 43*20*22cm, 43*20*22cm |
| Stoklamak: | Evet |
Araç Taktik İlk Yardım Çantası Kiti Boş Açık Havada Sırt Çantası Hayatta Kalma 2 Kişi
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boy: | 40*30*18cm, 40*30*18cm |
| Stoklamak: | Evet |
Ordu Taktik İlk Yardım Kiti Tutucu EMT Çanta Paketi Açık Acil Durum Kılıfı 250 adet 200 Adet
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| Özellikleri: | ilk yardım kiti |
| Boy: | 23*18*10cm |
Su geçirmez 420D nilon spor ilk yardım çantası, aksesuarlar ile açık havada hayatta kalma çantası
| Ürün Adı: | Spor ilk yardım çantası |
|---|---|
| Malzeme: | Su geçirmez 420D naylon |
| Boyut: | 35*33.5*15.5CM |
Kompakt Seyahat İlk Yardım Çantası Öğeleri Vaka Kutusu Hayatta Kalma Aleti Otomobil Dış Mekan 21.5x13.5x5cm
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| Özellikleri: | kasa / kutu, Diğer |
| Boy: | s |
Dışarıdaki yılan ısırığı ilk yardım çantası acil durum zehir çekicisi hayatta kalma çantası
| Güç kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Dışarıda taşınabilir ilk yardım çantası içerikli acil hayatta kalma çantası travma çantası
| Türü: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Araç sınıflandırması: | Sınıf I |
| Güç kaynağı: | Kılavuz |
High quality multi color first aid premium survival kit travel emergency kit
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |

