Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ outdoor emergency survival kit ] eşleşme 158 Ürünler.
Tıbbi Ekipman İlk Yardım Sırt Çantası Hastane Travma Kütesi Dışarıdaki Hayatta Kalma Çantası
| Türü: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Araç sınıflandırması: | Sınıf I |
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
Açık Hava Kamp Yürüyüş Acil Doğrudan İçecek Su Temizleyicisi
| Renk: | Mavi beyaz |
|---|---|
| Ürün Adı: | Basınçlı su filtresi saman |
| Filtre inceliği: | 0,01 mikron |
Emergency medical wound care first aid burn jel pack cure survival health care outdoor
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Suya dayanıklı Taktik İlk Yardım Paketi Sırt Çantası Dışarıda Hayatta Kalmak Çantası Kamp Yürüyüşü
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 50*30*30CM |
| stok: | - Evet. |
Large-Capacity Flame Retardant Outdoor Backpack with Polyester Material for Emergency Rescue and Disaster Prevention
| Malzeme: | Polyester |
|---|---|
| Kapanma türü: | Fermuar |
| Astar malzemesi: | Polyester |
Hot Selling Outdoor Compression Bandage Emergency Elastic Bandage Dressing
| Dezenfeksiyon Tipi: | morötesi ışık |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boyut: | 360*15cm |
Large Capacity Portable Travel First Aid Kit with 3 Years Shelf Life and 28 x 10 x 19cm Size for Emergency Situations
| Dezenfekte Türü: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf I |
| Boyut: | 28 x 10 x 19cm |
Askeri Acil Tıbbi Turnike Emt Metal Toka Bant Tutucu Taktik Manşet Alaşım Kılıfı Siyah 95 cm
| Türü: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Araç sınıflandırması: | Sınıf I |
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
Açık hava kampı için 20L Oxford Taktik İlk Yardım Çantası 21x10x15cm
| Malzeme: | naylon |
|---|---|
| Kapasite: | 20l |
| Boyut: | 21*10*15cm |
Portable PVC First Aid Kit with 21*15.5*5cm Size and 3 Years Shelf Life for Emergency Care
| Dezenfekte Türü: | Uzak Kızılötesi |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | Sınıf I |
| Boyut: | 21*15.5*5cm |

