Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ mini first aid kit bags ] eşleşme 65 Ürünler.
Tıbbi İlk Yardım Çantası Kurtarma Acil Büyük Yangın Acil Durum Kiti Çantası Hayatta Kalma Malzemeleri
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Boyut: | 36*9.5*23cm |
| Stoklamak: | EVET |
Mini travel kit compact medical first aid kit with Stock
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | ücretsiz yedek parça |
Mini İlk Yardım AED Eğitim Makinesi Dış Defibrilatör CPR Eğitim Cihazı Eğitim için
| Ürün Adı: | AED Eğitim Cihazı |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Boyut: | 100*80*16mm |
Turnike EMT Çanta Malzemeleri Ile Tıbbi Taktik İlk Yardım Kiti Molle Avcılık 250 adet
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Malzeme: | Pamuk |
| Renk: | kırmızı, siyah ve benzeri |
OEM Mini Acil Hayatta Kalma Kılavuzu Uçuş için İlk Yardım Kılavuzu Sağlık Sporları Ev
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Satış sonrası hizmet: | İade ve Değiştirme |
İlk Yardım Müdahale Ems Tıbbi Acil Travma Çantası Taşınabilir Boş Çift Fermuarlar 6.5"
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
Micro Travel First Aid Promotional Emergency Kit For Children Mini Medical Kit
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | Hiçbiri |
| Satış sonrası hizmet: | İade ve Değiştirme |
Compact AED Training Kit with Nylon Bag and Key Chain - Class I Instrument with 2 Years Warranty
| Çanta boyutu: | 20*12*3 cm |
|---|---|
| PVC maske boyutu: | 12*10cm |
| Malzeme: | Pe plastik |
152x58x26mm Yılan Arı ısırığı için zehir çıkarıcı kit ilk yardım
| Kapasite: | <1L |
|---|---|
| Boyutlar: | 152*58*26mm |
| Malzeme: | PP, ABS |
yürüyüş için taktik ilk yardım çantası Sırt Çantası D217 taşınabilir travma kiti
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl, 3 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |

