Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ emergency car first aid kit ] eşleşme 78 Ürünler.
Survival Ilk Yardım Çantası Yılan Isırığı Arı Köpekler Için Manuel Venom Extractor Zehir Vakum Emme Aracı
| Dezenfeksiyon Tipi: | Ultrasonik |
|---|---|
| Boy: | 152*58*26mm |
| Stoklamak: | Evet |
İlk Yardım Sırt Çantası Boş Tıbbi İlk Yardım Çantası Kırmızı Acil Tedavi Deprem Afetler Sırt Çantası Seti
| Dezenfeksiyon Tipi: | Diğerleri |
|---|---|
| özellikler: | Paketleme |
| Boyut: | M |
Acil Termal Su Geçirmez Survival Battaniye Folyo İlk Yardım Battaniyesi Açık 210x130cm
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Small-sized First Aid Bag with 3 Years Warranty and Class I Instrument Certification for Emergency Medical Use
| Malzeme: | Oxford |
|---|---|
| Boyut Seçenekleri: | Büyük / küçük |
| Küçük boyut: | 15*15*6cm |
Araba Ev Seyahat Acil Dış Kapı İlk Yardım Çantası İçin Taşınabilir Hayatta Kalma Çantası
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
Foliya Termal İlk Yardım Dış Su geçirmez Acil Hayatta Kalma Kurtarma Battaniye
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Multi-functional Emergency Tool Kit with 35*13*20 cm Size and 3 Years Warranty for Auto First Aid
| Malzeme: | naylon |
|---|---|
| Tip: | Acil Durum Alet Kiti |
| Boyut: | 35*13*20 cm |
High Quality Portable Isolation Chamber Negative Pressure Stretchers For Hospital
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Elektrik |
Askeri Acil Tıbbi Turnike Emt Metal Toka Bant Tutucu Taktik Manşet Alaşım Kılıfı Siyah 95 cm
| Türü: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Araç sınıflandırması: | Sınıf I |
| Güç Kaynağı: | Kılavuz |
Cpr Yüz Maskesi Tek Yönlü Valf Tek Kullanımlık İlk Yardım Eğitimi Anahtarlık Kapak Rulosunu Kullanır
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |

