Tüm ürünler
-
Seyahat İlk Yardım Çantası
-
Portatif İlk Yardım Çantası
-
Taktik ilk yardım çantası
-
Hap Dağıtıcı Kutusu
-
İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
-
Evde Bakım Tıbbi Malzemeler
-
Medikal Bant Bandajları
-
Araba İlk Yardım Çantası
-
İlk Yardım Turnikesi
-
Acil Travma Çantası
-
kalp masajı maskesi
-
Tıbbi Plastik Kutu
-
Tıbbi Eğitim Malzemeleri
-
Acil Hayatta Kalma Malzemeleri
anahtar kelimeler [ car trauma first aid kit ] eşleşme 52 Ürünler.
Saferlife Acil İlk Yardım Kütesi Yılan ısırığı Arı sokmaları Zehir çekmeci emme pompası Bonus CPR Yürüyüş için yüz kalkanı
| Malzeme: | Eva |
|---|---|
| Kapanma türü: | Fermuar |
| Çıkarma gemileri: | 4 boyut |
Tıbbi Seyahat İlk Yardım Çantası Çantası Ev Kullanımı İçin Acil Durum İşyeri Ekibi 25cm
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Otonom Araba Acil Durum Kiti Oto İlk Yardım Kiti Taşınabilir Çok Fonksiyonlu Aletler Kurtarma Ekipmanı
| Malzeme: | naylon |
|---|---|
| Tip: | Acil Durum Alet Kiti |
| Boyut: | 35*13*20 cm |
Survival Ilk Yardım Çantası Yılan Isırığı Arı Köpekler Için Manuel Venom Extractor Zehir Vakum Emme Aracı
| Dezenfeksiyon Tipi: | Ultrasonik |
|---|---|
| Boy: | 152*58*26mm |
| Stoklamak: | Evet |
Factory PP Flashlight first aid box torch emergency kit traveling kit for hiking plastic box
| Dezenfeksiyon Tipi: | OZON |
|---|---|
| Özellikleri: | Tıbbi Malzemeler ve Aksesuarlar |
| Boyut: | S, 19x11.5x12.5cm |
Toptan Büyük Kapasiteli Araç İlk Yardım Çantası Acil Durum Su geçirmez Solunumlu Yangın Söndürme Ekipmanı Aksesuarları
| Özellik: | Su geçirmez |
|---|---|
| Başvuru: | Yangın söndürme |
| Model numarası: | E30 |
Katlanır Ambulans Sedye Askıları Kemerler Kafa Sabitleyiciler Tıbbi Kit İlk Yardım Ekipmanı Malzemeleri
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 4 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | ücretsiz yedek parça |
Ofis Okul Spor Araçları İçin Suya Dayanıklı İlk Yardım Kutusu Tıbbi EVA Hayatta Kalma Kiti Acil Durum
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |
yürüyüş için taktik ilk yardım çantası Sırt Çantası D217 taşınabilir travma kiti
| Güç kaynağı: | Manuel |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl, 3 Yıl |
| Satış Sonrası Hizmet: | Çevrimiçi teknik destek |
Araba Ev Seyahat Acil Dış Kapı İlk Yardım Çantası İçin Taşınabilir Hayatta Kalma Çantası
| Tip: | İlk Yardım Cihazları |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması: | 1. sınıf |
| Güç kaynağı: | Manuel |

